Mersin’de ikinci el eşya alanlar satanlar

Mersin'de ikinci el eşya alanlar satanlar

img-20160901-wa0014        Mersin’de ikinci el eşya alanlar satanlar bize sormadan iş yapmayınız. Satmak istediğiniz eski kullanılmış eşyalarınız için Mersin’in tüm ilçelerine geliriz. 2. el eşyalarınız yerinde gelerek NAKİT ücretle alırız. Ürünlere değerinde ücret veririz. İkinci el eşya, ikinci el beyaz eşya, 2.el mobilya, ikinci el baza, ikinci el  klima, ikinci el buzdolabı, 2.el çekyat, ve tüm az kullanılmış ev eşyaları için ayrı ayrı veya toplu olarak ücretlendirebiliriz. Ücretini PEŞİN olarak veririz. Kullanılmış ve satmak istediğiniz eşyalarınız için bizi bir telefonla (0 538 302 98 09 ) arayarak iletişime geçiniz. Mersin Murat Spot Sandık Odası.

 Hemen Ara    :  0 538 302 98 09

        Mersin Murat Spot Sandık Odası olarak biz Mersin’de kaliteli eşya satmakla biliniriz. Sattığımız ürünlerden bugüne kadar hiç şikayet gelmemiştir. Mersin’de ikinci el eşya alanlar satanlar bizimle irtibata geçiniz. Alacağınız ikinci el eşyayı Mersin’in tüm ilçelerine nakliye ücreti almadan getiririz. Tarsus, Erdemli, Mezitli, Tece, Davultepe, Yenişehir, Forum AVM civarı, Yenimahalle, Mersin merkez mahallelerine hizmet vermekteyiz. İkinci el eşyalarla ilgili diğer yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.—-> http://mersinikincielesyamobilyaklimasandikodasi.com/ikinci-el-esya-en-iyi-fiyat-bizden/.html

        Mersin’de ikinci el eşya alanlar satanlar dikkat ; İkinci el eşya, 2.el mobilya, ikinci el klima, 2. el çekyat, ikinci el buzdolabı, ikinci el beyaz eşya, ikinci el ev ve büro eşyalarınız,  ikinci el baza, 2. el çocuk odası takımı, ikinci el yatak odası takımı, ikinci el salon takımı, ikinci el masa ve sandalye ve tüm ikinci el eşyalar stoğumuzda devamlı bulunmaktadır. Mersin’de ikinci el eşya alanlar satanlar bilmelidirler ki 2. el eşyada birinci şart güvenli bir sandık odasından almak, ikincisi de kaliteli 2.el eşya almaktır. İkinci el eşya her yerden alınmaz. Eve götürürsünüz aldığınız eşyayı açarsınız kırık, çürük, deforme olabilir. Mersin Murat Spot Sandık Odası.

             Mersin’de ikinci el eşya alanlar satanlar Mersin’de Spot Beyaz Eşyayı bizden almak neden önemlidir?

             Spot sıfır beyaz eşyalarımız GARANTİLİ olarak satılmaktadır. Spot ürünlerimizi  mağaza fiyatının  çok daha altında alırsınız. Spot Buzdolabı, Spot çamaşır makinesi, spot bulaşık makinesi, spot elektrikli fırın, spot mikrodalga fırın, spot split klima fabrika çıkışlı sıfır olarak satılır. Ve fabrika garantili olarak 2 yıl garantili ürünlerdir. Mersin’de spot sıfır eşya bizde en ucuz fiyata verilir.Hiç tereddüt etmeden bizi arayabilirsiniz. Telefonumuz : 0 538 302 98 09 İyi günler… Mersin Murat Spot Sandık Odası.

 Cepten Direk Ara    :  0 538 302 98 09

Bir Cevap Yazın