ikinci el eşya-larınıza En İyi Fiyat Bizden..

çekyat koltuk takımı
çekyat
çekyat

                    ikinci el eşya , 2. el klima ve mobilyalarınıza Mersin Spot Sandık Odası olarak  En İyi Fiyat Bizden…Biz satmak istediğiniz ev ve büronuzdaki kullanılmış veya az kullanılmış eşyalarınıza yerinde anında fiyatlandırma yaparız. Bizim verdiğimiz en iyi fiyatı, ücretlendirmeyi hiç bir Mersin sandık odası verememektedir. Mersin’in merkez ve ilçelerine ev ve büronuza gelerek satmak istediğiniz 2. el eşyalara en iyi fiyat veririz. Fiyatlandırma işlemi için eve gelmek gerekmiyor. Cep telefonundan çekeceğiniz resimleri Whatsapp ile gönderirseniz anında fiyatlandırma yaparak en iyi fiyat teklifini size bildiririz.

 Hemen Ara    :  0 538 302 98 09

Evlerinizde bulunan ikinci el eşya, 2. el mobilya, ikinci el klima, ikinci el çekyat, 2. el koltuk takımları, 2. el tv ve tüm ofis büro eşyalarını alım ve satım işlerinizde en iyi danışmanlık hizmetini veririz. Satmak istediğiniz ürünü bizim almamız şart değil, bize gelirseniz size danışmanlık yaparak eşyalarınızın ucuza gitmesine engel oluruz. Kullanılmış eşyalarınızı biz alırsak NAKİT para ödeyerek ve nakliye masrafı olmaksızın alırız. ikinci el eşya larınız tarafımızdan tamamen nakit para verilerek alınır. Mersin’in merkez ve ilçelerine hiçbir nakliye ücreti alınmadan ikinci el eşya larınız eve gelerek alırız. ikinci el eşya alım satım konusunda diğer yazımızı buradan inceleyebilirsiniz. —–

http://mersinikincielesyamobilyaklimasandikodasi.com/mersinde-ikinci-el-esya-alanlar-satanlar/.html

        ikinci el eşya alım satımları için Mersin merkez ve ilçeleri ile tüm mahallerine geliyoruz. Erdemli, Tarsus, Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Akdeniz ilçelerine haftanın 7 günü, pazar günü de dahil her gün gelebiliyoruz. Yenimahalle, Hürriyet mahallesi, Bahçe mahallesi, Mahmudiye mahallesi, Mesudiye mahallesi, İhsaniye mahallesi, Pirireis mahallesi, Palmiye mahallesi, Gazi mahallesi, Güvenevler mahallesi, Kültür mahallesi, Kazanlı, Karaduvar, Tece, Davultepe, Göçmen Barbaros mahallesi gibi tüm Mersin merkez ve ilçe mahallelerine geliyoruz. Gelemediğimiz uzak mesafeler için satmak istediğiniz ikinci el eşya, 2. el mobilya, ikinci el klima, ikinci el çekyat, 2. el koltuk takımları, 2. el televizyon eşyalarınızın resmini cep telefonu ile çekerek bizim telefonumuza ( 0 538 302 98 09 )  Whatsapp aracılığı ile gönderirseniz size en kısa sürede en iyi fiyat verebiliriz. Bizim vereceğimiz fiyatı hiç bir Mersin sandık odası veremez. Biz yılların tecrübesi ile en iyi ücretlendirmeyi yaparız. İkinci el eşyalarınızın alım ve satımlarında zarar etmeniz ve kandırılmamanız için bizimle irtibata geçiniz.

         Bize güvenmeniz yeter. Para kazanmak bizim için önemli değil. Tanışmış olmamız da bize yeter. Mersin spot sandık odası olarak  ikinci el eşya alım ve satımlarda bizim sloganımız “İKİNCİ EL EŞYADA KALİTE” dir.

 Cepten Hemen Ara    :  0 538 302 98 09

“ikinci el eşya-larınıza En İyi Fiyat Bizden..” için 2 yorum

  1. slm.evimizde taşındığımız için kullanılmış koltuk takımı mobilyalar bir de klima var.siz alırmısınız bir de eve bakmak fiyat vermek için gelirmisiniz.

    1. Evet ikinci el eşyalarınızı NAKİT para ile alabiliriz.telefonla görüşelim adrese gelir fiyat veririz.

Bir Cevap Yazın