İLETİŞİM

http://mersinikincielesyamobilyaklimasandikodasi.com/

      İletişim. Mersin  adresimiz aşağıdadır. MERSİN MURAT SPOT SANDIK ODASI olarak “İKİNCİ ELDE GÜVEN ve KALİTE” sloganı ile Mersin’de hizmet misyonumuzdur. Mersin şehir merkezi, Yenişehir sandık odaları, Toroslar sandık odaları  ve Akdeniz ilçeleri sandık odalarında anında  hizmet veriyoruz. Aynı zamanda Mezitli sandık odaları, Tece sandık odaları, Davultepe sandık odaları, Kazanlı sandık odaları, Karaduvar sandık odaları, Erdemli sandık odaları, Gazi mahallesi sandık odaları, Palmiye mahallesi sandık odaları, Pirireis mahallesi sandık odaları, Güvenevler mahallesi sandık odaları, Yenimahalle sandık odaları, Bahçe mahallesi sandık odaları olarak tüm il ve ilçelere hizmet veriyoruz. İletişim adresimiz MERSİN MURAT SPOT SANDIK ODASI olarak firmamız Aydınlıkevler Merkez No : 56  Şube No : 41 (Cumhuriyet Karakolu Arkası) adresinde Mersinlilere hizmet vermekteyiz.
 Cepten Hemen Arayın    :  +90 0538 302 98 09
İkinci el beyaz eşya, spot sıfır eşya, 2. el büro eşyaları, 2. el klima. 2. el mobilya, 2. el etejer, ikinci el şifonjer, ikinci el komidin, 2. el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinası, ikinci el bulaşık makinası, ikinci el elektrikli  el fırın. İkinci el plazma tv, 2. el lcd tv, ikinci el led tv, 2. el laptop, ikinci el bilgisayar, ikinci el oturma odası takımları, ikinci el çocuk odası takımları, ikinci el salon oturma grubu ürünlerinin hepsi de mağazamızda her an mevcuttur. Merkez işyerimizin dışında şubelerimiz de vardır. Mersin’de en büyük ikinci el stok eşyalar bizdedir. Bize alım için geldiğiniz zaman mutlaka size göre bir ikinci el  eşya veya spot beyaz eşya bulabilirsiniz. Diğer sayfamızada buradan bakabilirsiniz :

http://mersinikincielesyamobilyaklimasandikodasi.com/ikinci-el-esya-en-iyi-fiyat-bizden/.html

        İkinci el eşya alanlar ve satanlar bizimle iletişim kurabilirler. Mersin’de ikinci el eşya, buzdolabı, klima, plazma tv, led tv, koltuk takımları, spot sıfır beyaz eşya ve diğer ev eşyalarının alım/satım işlerinde bizi arayınız. Bizimle iletişim kurarak işlem yapmanız sizinde menfaatinizedir. Bizimle iletişime geçmek için bu numaradan (0 538 302 98 09) mutlaka arayınız. İkinci el ev eşyalarında, mobilyada, elektronik eşyada, klimada, koltuk takımları, çekyat, alacak olanlar sağlam eşya almak için bizimle iletişim kurunuz. Telefonla veya iş yerimize gelerek görüşelim.

 

MERSİN MURAT SPOT SANDIK ODASI

Aydınlıkevler Mah. 2001 Sok.

Merkez No : 56  (Cumhuriyet Karakolu Arkası)

  Cepten Hemen Arayın    :  +90 0538 302 98 09